יעוץ משפטי מיידי

חוקי התעבורה מטרתם לאפשר תנועה בטוחה בדרכים לכל מי שעושה בהם שימוש. מי שנקלע לנסיבות בהן עשוי להיות מוגש כנגדו כתב אישום בבית המשפט לתעבורה חשוב שידע שטעות היא להתייחס לעניין בקלות ראש. לבתי המשפט לתעבורה סמכות לנקוט סנקציות מרחיקות לכת. מי שנמצא אשם בביצוע עבירת תנועה חמורה ובוודאי מי שתוך כך גם גרם לתאונת דרכים בה היו נפגעים צפוי לחוש את מלוא נחת זרועו של בית המשפט לתעבורה. ייעוץ מקצועי מאת עורך דין תעבורה מוקדם ככל האפשר יבטיח התמודדות מיטבית עם רשויות החוק.

כבר מן הרגע הראשון, למהלכים שנוקט מי שנתפס מבצע עבירת תנועה חמורה, כמו גם מי שחשוד בגרימת תאונת דרכים בה נפגע או, חס וחלילה, נהרג אדם, השפעה יתרה על האופן בו תסתיים הפרשה.
רק קבלת ייעוץ משפטי מיידי יבטיח שתתנהלו באופן שימזער לא רק את העונש שיוטל בסופו של דבר אלא גם סנקציות שעשויות להינקט כנגדכם עוד קודם, פסילה מנהלית של רישיון הנהיגה ו/או החרמת הרכב.

משרד עורכי דין גולדברג מציע שירות ייעוץ משפטי מיידי במטרה להעניק לכם את הסיוע הדרוש בזמן אמת. עימדו על זכותכם להיוועץ עם עורך דין ופנו אלינו ללא דיחוי על מנת שנוכל להדריך אתכם ולהבטיח שתתנהלו באופן הנכון ביותר בהתאם לנסיבות הייחודיות של האירוע בו אתם מעורבים.

עבירות תנועה חמורות – אתכם מהרגע בו נעצרתם על ידי שוטר תנועה

ישנה קשת רחבה של עבירות תנועה, מהן הנחשבות קלות, כגון חנייה במקום אסור, נהיגה במהירות החורגת אך במעט מן המהירות המותרת, אי הדלקת אורות ביום בתקופת בה החוק מחייב זאת (תקופת החורף) וכיוצא באלה. עבירות תנועה אחרות נחשבות חמורות יותר, כך למשל עקיפה תוך חציית קו הפרדה רצוף, נהיגה תחת השפעת אלכוהול, נהיגה במהירות החורגת בהרבה מן המהירות המותרת (לפי פירוט המצוי בפקודת התעבורה) ועוד. באופן עקרוני ככל שביצוע עבירת התנועה מסכנת במידה רבה יותר משתמשים אחרים בדרך העבירה תיחשב חמורה יותר.

מי שאמונים על אכיפת חוקי התעבורה, הן מן הרשות המבצעת (במקרה זה המשטרה) והן מן הרשות השופטת (בית המשפט לתעבורה) מתייחסים ברצינות רבה למלאכתם היות והם חשים כי רק אכיפה תקיפה בכוחה לשרת את מטרתם, הלא היא השגת הרמה הגבוהה היותר האפשרית של בטיחות בדרכים.

לאור האמור לעיל מי שנתפס בביצוע עבירת תנועה חמורה עלול להיענש באופן חמור מאוד, במקרים חריגים ייתכנו אפילו עונשי מאסר בפועל!
חשוב מאוד לדעת כי לאופן בו תתנהלו, כבר מן הרגע הראשון, עשויה להיות השפעה מרחיקת על מידת חומרת העונש. עוד חשוב שתדעו כי אתם זכאים להיוועץ עם עורך דין בכל עת, אינכם צריכים להתמודד לבדכם עם שוטרי התנועה, התביעה והשופטים, פנו אלינו ללא דיחוי ונעניק לכם ליווי משפטי איכותי ומסור לכל אורך הדרך.

פסיקה משפטית

ייעוץ משפטי מיידי לחשודים בגרימת תאונת דרכים

חשוב מאוד לדעת כי אין דינו של מי שביצע עבירת תנועה מסוימת כשל מי שביצע אותה עבירה אך לרוע מזלו גם גרם בשל כך לתאונת דרכים בה היו נפגעים ו/או נגרם נזק לרכוש.
עורך דין תעבורה ידע לייעץ למי שחשודים בגרימת תאונת דרכים ולייצגם נאמנה לאורך ההליך המשפטי כולו. כבר מן הרגע הראשון ישנה חשיבות לכל דבר שתאמרו ותעשו לכן אין להמתין ויש לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מיידי.

משרד עורכי דין גולדברג מתמחה בדיני תעבורה. אנו כאן כדי להעניק לכם ליווי משפטי איכותי ומסור כבר מהרגע הראשון. פנו אלינו לקבלת ייעוץ משפטי מיידי ויחד נמצה כל דרך למזער את הנזק שעלול להיגרם לכם.

השאירו פרטים לשיחת ייעוץ
ללא התחייבות

או חייגו עכשיו

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:

יעוץ משפטי מיידי

חוקי התעבורה מטרתם לאפשר תנועה בטוחה בדרכים לכל מי שעושה בהם שימוש. מי שנקלע לנסיבות בהן עשוי להיות מוגש כנגדו כתב אישום בבית המשפט לתעבורה

המשיכו לקרוא »

נהיגה תחת השפעת סם

בשנים האחרונות, אנו עדים לעלייה גדולה של הרבה מקרים של אנשים שנוהגים תחת השפעת סמים. משטרת ישראל החלה להגביר את האכיפה בנושא, במיוחד בכבישים. נהיגה

המשיכו לקרוא »

הינשוף החדש

משטרת ישראל מגבירה את מאמציה להילחם בתופעת הנהיגה בשכרות, במסגרת הגברת המאמצים, הוכנסו לפעולה מכשירי ינשוף חדשים, המסוגלים לזהות כמויות קטנות יותר של אלכוהול באדי

המשיכו לקרוא »
סגירת תפריט
דילוג לתוכן